Vrátenie tovaru

Ak nie ste spokojní s tovarom, ktorý ste si objednali, môžete ho vrátiť bez udania dôvodov počas zákonnej lehoty 14 dní. Lehota na odstúpenie od zmluvy trvá 14 kalendárnych dní a začína plynúť nasledujúci pracovný deň po prevzatí tovaru. Tovar, ktorý vraciate musí byť v pôvodnom stave a neporušený. Pokiaľ tovar bude vrátený neúplný, poškodený alebo viditeľne opotrebovaný, môžeme Vám účtovať náhradu škody.

Peniaze za tovar Vám vrátime na Váš účet čo najskôr to bude možné, najdlhšie však do 10 dní od prevzatia.
Na vrátenie tovaru Vám slúži formulár, ktorý je súčasťou dodávky. Formulár je tiež k dispozícii na stiahnutie tu. Vyplnený formulár prosím priložte k zásielke, ktorú posielate späť. Vrátený tovar prosím zašlite na adresu prevádzky e-shopu:

Dragomar s.r.o
Sokolská 3939
760 01 Zlín

Tovar prosím vracajte riadne zabalený, aby sme predišli možnému zníženiu čiastky za poškodenie. Ak Vám bol poskytnutý darček k objednávke, ste povinní spolu s tovarom vrátiť aj poskytnutý darček. O prijatí vráteného tovaru Vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu.

Reklamácia

Na všetky produkty ponúkané na našom e-shope sa vzťahuje zákonná lehota 24 mesiacov. Reklamáciu vybavíme čo najskôr, najdlhšie však do 30 dní od dátumu prevzatia. Berte prosím na vedomie, že zákonná záruka sa nevzťahuje na tovar, s ktorým bol zle zaobchádzaný ( škvrny, odreniny, škody vzniknuté neúmernou záťažou ). Reklamovaný tovar prosím zabaľte, aby nedošlo k poškodeniu počas dopravy a pošlite na adresu prevádzky e- shopu:

Dragomar s.r.o
Sokolská 3939
760 01 Zlín

Vyplňte prosím formulár, ktorý je súčasťou dodávky. Uveďte tu dôvod reklamácie, Vaše meno, adresu, Vaše číslo účtu, priložte daňový doklad a pošlite na našu adresu. O prijatí a priebehu priebehu reklamovaného tovaru Vás budeme informovať e-mailom.

Kontaktujte nás v prípade akýchkoľvek otázok:
Telefón: +420 732 832 300
E-mail: info@borssina.cz

close Nákupný košík

Registrovať sa

Nová registrácia

Už máte účet?
Prihlásiť sa - Resetovať heslo